Notariusz – Ochota

czym zajmuje się Notariusz?

Zadaniem notariusza jest realizacja czynności notarialnych, którym strony powinny lub pragną nadać formę aktu notarialnego. Czynności te są realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i mają charakter dokumentu urzędowego.

Notariusz jest zobowiązany do czuwania nad należytym zabezpieczeniem praw i interesów stron oraz innych osób, dla których czynność notarialna może spowodować skutki prawne. W ramach realizowanych zadań powinien udzielać stronom wyjaśnień dotyczących dokonywanych czynności i ich skutków prawnych. Jednocześnie powinien dbać o to, aby akty i dokumenty były sporządzane w sposób zrozumiały i przejrzysty.

Notariusz Ochota - jakie czynności podejmuje?

Zapewniamy obsługę czynności prawnych nałożonych na Kancelarię przez z art. 79 ustawy Prawo o notariacie. W sposób szczególny do współpracy zachęcamy Klientów, którzy potrzebują pomocy z zakresu:

Notariusz Ochota - oferta

Siedziba naszej Kancelarii Notarialnej mieści się na Warszawskim Mokotowie. Do współpracy zachęcamy Klientów z dzielnicy Ochota i najbliższej okolicy. Czynności notarialne realizujemy w siedzibie Kancelarii, jednocześnie – zgodnie z obowiązującymi przepisami – zapewniając możliwość ich dokonania także w innej lokalizacji, w sytuacji w której:

  • przemawia za tym charakter czynności,
  • występują szczególne okoliczności.

Oferujemy obsługę notarialną w dzielnicy Ochota. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.