Notariusz – Warszawa, Włochy

Kim jest notariusz? 

Notariusz to prawnik powołany do dokonywania czynności notarialnych, którym strony powinny lub chcą nadać formę aktu notarialnego. Czynności te mają charakter dokumentu urzędowego.

Notariusz jest zobowiązany do czuwania nad należytym  zabezpieczeniem praw i interesów stron oraz innych osób, dla których czynność notarialna może spowodować skutki prawne. Obok dokonywania czynności prawnych powinien on udzielać stronom wyjaśnień dotyczących dokonywanych czynności i ich skutków prawnych. Akty i dokumenty powinny być sporządzane w sposób zrozumiały i przejrzysty dla wszystkich stron.

Czynności prawne - notariusz włochy

Zapewniamy obsługę czynności prawnych nałożonych na Kancelarię przez z art. 79 ustawy Prawo o notariacie. W sposób szczególny do współpracy zachęcamy Klientów, którzy potrzebują pomocy z zakresu:

Nasza oferta - notariusz warszawa włochy

Kancelaria Notarialna Artur Szadkowski, Sylwia Dolega mieści się na Warszawskim Mokotowie. Dogodna lokalizacja i dojazd sprawiają, że nasze usługi możemy kierować do Klientów z sąsiednich dzielnicy. Do współpracy zachęcamy Klientów z dzielnicy Włochy i okolicy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czynności notarialne realizujemy w siedzibie Kancelarii, w sytuacji w której:

  • przemawia za tym charakter czynności,
  • występują szczególne okoliczności.

także w innych lokalizacjach.

Zapewniamy obsługę notarialną całej dzielnicy Włochy. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.